Strona główna Powrót Kontakt
Strona główna

O ZESPOLE
Jesteśmy zgranym zespołem weselnym, którego członkowie przede wszystkim kochają muzykę i bawią się nią. Podchodzimy z pasją i pełnym zaangażowaniem do wszystkich powierzonych zleceń traktując swoją pracę w pełni profesjonalnie. Mieliśmy „FARTA”, że się poznaliśmy, że kiedyś rodzice posłali nas do szkół muzycznych, że dane nam było odziedziczyć odrobinę talentu i słuchu – reszta to już efekt naszej ciężkiej pracy.
Zespół muzyczny FART istnieje już ponad 15 lat. Przez ten czas dał wiele radości i dobrej zabawy uczestnikom bankietów, wesel, przyjęć, studniówek, bali i innych imprez swoim muzykowaniem.
Graliśmy w takich miastach Województwa Łódzkiego jak: Łódź, Skierniewice, Tomaszów Mazowiecki, Piotrków Trybunalski, Bełchatów, Pabianice, Tuszyn, Rzgów, Zgierz, Ozorków, Łęczyca, Brzeziny, Koluszki. Przy naszej muzyce bawili się także goście w Górze Kalwarii, Mszczonowie, Warszawie, Kiernozi oraz w wielu innych polskich miastach i miejscowościach.


Gramy w składzie:

Jarek – śpiew, akordeon, gitara elektryczna, klawisze
Lider zespołu posiadający wyższe wykształcenie muzyczne. W swojej karierze scenicznej brał udział w przedstawieniach wystawianych na deskach Teatru Powszechnego, Teatru Studio i Teatru Im. Stefana Jaracza w Łodzi jako muzyk akordeonista. Z prowadzonym przez siebie zespołem, jako solista, nagrał i wydał 10 płyt z muzyką popularną wykonywaną na akordeonie. Doskonały kontakt z publicznością, umiejętności wodzirejskie to cechy, które urzekały i urzekają całe grona uczestników imprez przez niego prowadzonych.

Ola - śpiew
Od kilkunastu lat ubarwia swoim śpiewem różnego rodzaju imprezy. Współpracowała z wieloma zespołami jako solistka jak również uczestniczyła przy realizowaniu kilkunastu projektów muzycznych. Nagrywała reklamy radiowe między innymi dla firmy ArtDom. Brała udział w lekcjach śpiewu u Pani Elżbiety Zapędowskiej. Charakteryzuje się ciepłym niskim głosem. Potrafi dopasować swój sposób śpiewania do różnych stylów muzycznych. W zespole świetnie sprawdza sie jako solistka ale jednocześnie potrafi uzupełniac śpiew kolegów drugim lub trzecim głosem.

Paweł – gitara, śpiew, bk kbd
Od wielu lat uczestniczy w różnego rodzaju imprezach jako muzyk i wodzirej. Potrafi ozdobić wykonywane przez zespół utwory solówkami wzorowanymi na oryginałach ale szczególną radość sprawia mu granie melodii improwizowanych. Jako wokalista występował z zespołem w koncercie debiutów na festiwalu opolskim. Oprócz grania na weselach uczestniczy jako gitarzysta i wokalista w projektach muzycznych.
2010 © Copyright by Zespół FART