Strona główna Powrót Kontakt
Strona główna

OFERTA
Gdzie gramy?

Na:


Co gramy?

Repertuar zespołu muzycznego FART to zestawienie utworów, które poruszają do żywiołowego tańca, tworzą dobrą atmosferę do zabawy, ale pozwalają też przytulić się w nastrojowej aurze zmysłowych dźwięków saksofonu i ciepłego wokalu.

Różnorodność i uniwersalność wykonywanych utworów, powoduje, że zespół sprawdza się na wszelkiego typu imprezach. Wachlarz repertuaru naszego zespołu jest bardzo urozmaicony i ciągle uaktualniany. Wykonujemy nowości z polskich i światowych list przebojów.
Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie klienta. Doradzamy, a nie narzucamy własnych pomysłów. Żadnego problemu nie stanowi dla nas przygotowanie utworów na specjalne życzenie.

Repertuar zespołu FART do pobrania


Na czym gramy?

Talent jest najważniejszy, lecz dobry sprzęt muzyczny, nagłośnieniowy, wysokiej klasy mikrofony prezentujące głos w jego naturalnej i pełnej barwie stanowią również znaczną część sukcesu - zatem prezentujemy dane techniczne dla wszystkich, którzy cenią sobie dobrą i czystą jakość dźwięku:


Pracujemy na jednym z najlepszych aktywnych systemów nagłośnieniowych, które pozwalają na luksusowy odbiór prezentowanego przez nas programu


Oprawa:

By muzyka mogła działać w pełni, dbamy o odpowiedni nastrój i atmosferę na Sali. Dysponujemy własnym, profesjonalnym oświetleniem estradowym. Gdy atmosfera się rozgrzewa, salę ozdabiamy światłem lasera przebijającego się przez efektowny dym - nieodłączny element dobrych imprez generowany przez wytwornicę dymu wysokiej jakości.
2010 © Copyright by Zespół FART